Žiegdžių žirgyne

Projekto vieta: Žiegždriai, Kaunas, Lietuva
Projekto laikas: 2009 08 08
Dalyvių skaičius: 5

Turbūt visi turite atmintyje įstrigusius vaizdus kaip dokumentiniuose ir meniniuose filmuose arkliai braido po vandenį ar bėga juo.. Gražus romantiškas vaizdelis? Manau, kad taip, todėl buvo sugalvota ir patiems išbandyti tokią pramogą, kuri atrodo tikrai nepigi (30-60 Lt/val., Palangos pajūriu 100Lt/val.).

Internete buvo susirasta pora artimesnių prie Kauno žirgynų ir bandyta pasiskambint, rezervacija minėtam saulėtam savaitgaliui pavyko tik viename žirgyne, kuris pasirodė bene geriausias variantas dėl išbandytų didesnių jodinėjimo galimybių nei kituose žirginuose, kur pradedantys pavedžiojami tik aptvare.

Taigi ankstyvą šeštadienį jau buvome vietoje ir žiūrėjome kaip atvedami ir paruošiami žirgai bei baltas arklys (lyg penktadienį negėrėm).. Kol žirgai buvo ruošiami teko susipažinti ir su skraidančiu ciuciuku. Kai visi susėdome ir apsukome kelis ratus aplink aptvarą, tuomet prasidėjo pats linksmumas ir pajudėjome į Kauno marių miškus – žemyn, aukštyn, į kairę, į dešinę.. Galiausiai netgi prijojome iki pačių Kauno marių ir teko proga pabraidyti su arkliais, lygiai taip pat kaip per filmus!

Galiausiai po daugiau nei 1,5 val. trukusio jodinėjimo jau nesijautė sėdimosios ir neva minkštosios žmogaus dalies bei kai kurių kapšelių.. Išvada ta, kad ši nors ir nepigi pramoga, tačiau ji yra užkabinanti ir vienas šio jodinėjimo dalyvių dabar lanko jodinėjimo kursus, kurie kainuoja tik 200 Lt/mėn (2 kartais per savaitę).

Siūlyčiau šį event‘ą kažkada pakartoti per drėgnesnį ar šaltesnį orą! Jei bus norinčių kontaktų kreipkitės.

Pradedantysis Nerijus

One thought on “Žiegdžių žirgyne”

Comments are closed.