Pigios kelionės

Pigios kelionės yra aktualios dažnai keliaujantiems ir norintiems dar dažniau keliauti, jos aktualios ir verslui, kurio pagrindas – pažintys su verslo partneriais ir panašiai. Viena pigiausių skrydžių kompanijų – Ryanair, kuri suteikia išskirtines kainas skrendantiems į vienas ar kitas šalis.

Taip pat būtų galima paminėti kitą šios skrydžių kompanijos privalumą, tai pigios kelionės paskelbimas, kitaip žinomas, kaip momentinė kelionė. Tai vadinamieji mini konkursai, kurių metu galite nusipirkti kelionės bilietą vos už keliasdešimt litų, kas yra tikrai pigu, ypač jeigu gan senai ruošiatės į tą šalį keliauti.

Šiose nuorodose rasite informacijos, kur gauti arba pigiai arba kiek kišenė leidžia:

Viešbučiai – rasite didžiausią viešbučių duomenų bazę pasaulyje ir šis puslapis netgi garantuoja, kad kainas bus mažiausia.

Pigūs viešbučiai – vertingiausia nuoroda ieškant nakvynės Azijoje, tačiau jau turi nemažai viešbučių sąrašų ir kituose žemynuose.

Automobilių nuoma (užsienyje) – jei Jums reikia automobilio būnant užsienyje tai puiki proga ieškoti visko viename puslapyje ir nereikia atlikti paieškų keliuose skirtinguose puslapiuose.

NERIBOKITE SAVO FANTAZIJŲ – VISKAS ŠIAME PASAULYJE ĮMANOMA

pigios_keliones

Pastaba. Visur registruotis (nesudėtinga) ir užsakinėti reikės patiems, mes tokių paslaugų neteikiame dėl didelės asmeninės finansinės rizikos.

Įspūdžių ir nuotraukų iš pigių kelionių galite rasti šioje kategorijoje.
Detalesnė informacija ruošiama.

Leave a Reply