Whazaaaaaaaaaaaaap!!!

Projekto vieta: Traškis Palace, Kaunas, Lietuva
Projekto laikas: 2008 liepos 30d.
Dalyviu skaicius: 9

Trečiadienį po darbų alkani grupiokai (Vycka iš Kauno, F, Kapšelis) ir dar alkanesne F kompanionė Kristina susirinko Supermeno kulinarinių įgūdžių vertinti. Po ilgų spėliojimų, kas bus patiekta – kiaušinienė ar keptos bulvės, visų nuostabai buvo įnešti bulviniai blynai. Blynai pasirodė labai skanūs, tačiau kankino ilgas jų laukimas – blynai buvo pateikiami pagal griežtą grafiką – visiems po vieną blyną kas 30 min. Po ilgų svarstymų buvo nuspręsta ieškoti alternatyvos.

Žaibiškas skambutis ir mūsų gretos pagausėjo – Nereali E su savo Jolanta ir Traškis su sugyventiniu Marium metę senai suplanuotus darbus, CV rašymus, prisijungia prie alkanųjų ir lekia į Čilį Traškienos degustacijos vakarą. Kol Traškis atliko kulinarinį ritualą, kitame kambaryje jaunavedžiai demonstravo olimpinių žaidynių madų šou, kuris iš pradžių atrodė gan nekaltai, tačiau neapsieita ir be intymių akimirkų. Šių nuostabių akimirkų pasekmė: patvirtintas ir užpatentuotas metodas „du geriau negu vienas“.

Traškiui pradėjus skambint varpais, virtuvėj prasidėjo masinė lėkščių dalyba ir egzotinių gėrimų degustacija. Gėrimų būta įvairių, pradedant alum ir baigiant Supermeno atgabentų danišku pertusinu. Gėrimų degustacija vainikavo Traškio džiaugsmas užbaigus „skaniųjų“ raudonų devynerių mažiuką buteliuką. Traškiena buvo dorojama intensyviai, mėgaujantis jelapeno pipirais ir užgeriant pertusinu. Šiam dievų maistui abejingas neliko net Traškio gyventojas kempiniukas plačiakelnis.

Visi sveiki ir gyvi, bet nelabai blaivi dingo ruoštis į kitos dienos B.O minėjime. Whazaaaaaaaaaaaaap!!!

2 thoughts on “Whazaaaaaaaaaaaaap!!!”

Comments are closed.