Liepoja Beach party

Projekto vieta: Liepoja, Latvija. Klaipėda, Lietuva
Projekto laikas: 2008 liepos 25-27d.
Dalyviu skaicius: 7

Norėdami pakartoti kelionės į Kapšeliškes nuotykius ir patirti dar daugiau naujų, penki žavūs jaunuoliai ir dvi, dar žavesnės, merginos išsiruošė į kelionę. Svarbiausia geras santykis! Šis posakis kelionės metu buvo kartojamas ne vieną kartą, ir tam tikroms situacijoms suteikdavo labai daug prasmės. Rodės viskas buvo suderinta, tačiau kelionė prasidėjo su tam tikrais nesklandumais, nes pasirodė, kad Latų Lietuvoje įsigyti yra sunku ir tai tik stambiomis kupiūromis, kada tūlam lietuviui reikia vos kelių ant vieno bokaliuko alaus. Toliau problemos – kaito vienas automobilis, tačiau drąsieji keliautojai norėdami nuvyti negandas šalin gėrė Dievų žmonėms padovanotus gėrimus, stojo atiduoti pagarbos Aukščiausiai autostrados vietai ir susilieti su gamta pusiaukelėje tarp Kretingos ir Klaipėdos.

Kadangi viena Nereali buvo labai pasiilgęs mamos, tai buvo nuspręsta užsukti į Šventąją, tad pagrindinį kelionės tikslą – Liepoją pasiekėme tik apie vidurnaktį. Kadangi su ta sąlyga, kad į gegužinę gėrimų įsinešti neleido, tad prisėdome ant kopos… Nepraėjo nė valandą kaip buvo sunaikinta visos gėrimų atsargas. Tenka pripažinti, kad buvo atėjus pagalba – Latvis vardu Ugnis, didelis grupės BI2 gerbėjas. Žinoma mūsų keliauninkai buvo dėmesingi svečiui ir pavaišino jį Utenos alumi su smėliu. Tada buvo nuspręsta eiti pasišokti. Prasibrovę pro apsaugą keliauninkai nuskubėjo tūsintis. Tai ką jie pamatė išliks dar ilgam jų atmintyje, 2 scenos, 6 tūsų palapinės, beveik kilometras atitverto paplūdimo, gausybė žmonių ir naujausios latvių merginų mados – geltoni plaukai, trumpi šortukai ir švelnus šokoladinis įdegis. Deja, mūsų mokytiems lietuviams visų nei nufotografuoti, nei suskaičiuoti gerai nepavyko, jų buvo begalė. Paklausę Reamonų, užkandę latviškų bulvyčių ir dešrelių keliauninkams nusišypsojo sėkmė pakliūti į neeilinį ant baro šokančių kojočių vakarėlį. Tai buvo kažkas nerealaus!!! Namo buvo pajudėta apie 5:30 ir apie tai kaip grįžta namo istorija nutyli, nes miegojo visi ir vairuotojas.

Kita diena prasidėjo anksti, dalyviai ilsėjos paplūdimyje ir kepinosi saulėje, po ko beveik visiems pasireiškė 1 ar 2 laipsnio nudegimai. Bet, kad taip neskaudėtų buvo patraukta į Klaipėdą atiduoti duoklės Jūrai ir jos valdovui Neptūnui. Kadangi sveikatos daug nebuvo, tad slapstantis nuo aplink zujančių pareigūnų buvo vartojami natūralių žolelių vaistukai, žinoma labai mažais kiekiais. Šventė pasirodė visai smagi, tik, kad keistas Klaipėdos valdžios draudimas prekybą alkoholiu po 12 valandos nakties. Tad mūsų keliauninkams nebeliko nieko kito kaip tik grįžti į Kapšeliškes. Sekmadienį – saulės vonios, tiesa, kai kurie jomis jau nebesilepino bet drąsiai palaikė kompanija kolegoms ir kartu gulėjo paplūdimyje. Grįžtant buvo užsukta į Vienkiemį pasigardžiuoti ten gaminama šaunia gira ir pratęsti kelionės į Kapšeliškę tradiciją.

Šią kelionę dabar galima laikyti pačia ilgiausia nes buvo sukarta virš 750 kilometrų aplankyta Liepoja ir Klaipėda, o dvi naktys praleistos Šventojoje.

3 thoughts on “Liepoja Beach party”

Comments are closed.