Ryanair be kortelės mokesčio

Dažnai skraidote su pigių skrydžių bendrove Ryanair?

Ar žinote, kad yra galimybė skraidyti Ryanair be kortelės mokesčio (€6 – 20.72 Lt)?

Jei dar nežinojote, tai tokia galimybė yra ir visai nesunkiai įgyvendinama – tereikia įsigyti Prepaid kortelę.

Šiuo atveju Prepaid Mastercard kortelės Lietuvoje esantiems žmonėms lengviausia įsigyti iš Skrill (€10 metinis mokestis) arba Neteller (nėra metinio) kompanijos.

Be kortelės kainos yra patogumo kriterijai:

  • Skrill (buvę Moneybookers) atsidarius sąskaitą (nieko nekainuoja) pinigus galite pervesti tiesiog į Skrill sąskaitą esančią Ūkio banke ir tai kainuos tik pavedimo mokestį (0-3 Lt). O su Moneybookers Prepaid Mastercard turima kortele galėsite sau ir draugams pirkti bilietus sutaupydami beveik po 21 Lt už bilietą.
  • Neteller, nors nieko ir nekainuoja, tačiau persivest pinigus į ją reikia iš kreditinės (1,75% mokestis) arba banko pavedimu su tarptautiniais pervedimų apmokestinimais.

Ryanair nuo 2012 m. Vokietijoje, Anglijoje, Ispanijoje, Italijoje padarė savo prepaid kortelę, todėl skrendant iš šių šalių su Skrill / Neteller išankstinio mokėjimo (prepaid) kortele mokestį mokėti reikės.

Tačiau jei bilietas bus Lietuva-Vokietija-Lietuva tuomet mokesčio nereikės, bet jei bilietus pirksite atskirai tai bilietas Vokietija-Lietuva jau bus apmokestintas €6.

Nuorodos:

Skrill internetinis puslapis (lietuviškai)

Neteller internetinis puslapis

Prieš pirkdami bilietus iš agentūros ar tiesiai iš Ryanair puslapio pagalvokite ar norite mokėti po €6, o gal vis dėl to pirkti Ryanair bilietus be kortelės mokesčio?

NAUJA! Nuo 2012 11 30 nei viena išankstinio mokėjimo kortelė neveikia perkant Ryanair bilietus pigiau. Tikimės kada nors ši galimybė sugrįš.

Parengta pagal pinigų pervedimas