Trys karaliai

Projekto vieta: Lietuva
Projekto laikas: 2008 12 25-28
Dalyvių skaičius: 1d-7, 2d-~13, 3d-~13

Pasaka mistiniu pavadinimu „3K“ gali turėti įvairių reikšmių:
3K – Kęstas, Kesh, Kapšelis
3K – Kalėdos, Kaunas, Klaipėda.
3KTrys Karaliai (Mindė, Nerijus, Armis).
3K – 3 dienų Kalėdų projektas.

1 diena
Išaušus pirmam Kauno Kalėdinės dienos vakarui, buvo nuspręsta pasižmonėti ir atsigaivinti. Pirmiausia du karaliai bandė rasti vietos tiek Kančai, tiek Baracudoje, bet jie nedirbo, tuomet kelyje pasitaikė viena iš nedaugelio dirbančių smuklių – Dviese, tai ir prisėdo du Karaliai Dviese. Kol išlenkė bokalą prie pastarųjų prisijungė ir trečiasis karalius – Mindaugas.

Kadangi Karaliai lankydami ir guosdami žmones buvo išalkę, todėl nusprendė užsukti pasitiprinti į Bernelių smuklę, o ten sulaukė krizių iškankintų miestiečių, su kuriais išlenkė bokalą, ir antrą.. Kadangi tais laikais ryšio nebuvo (teksto siuntiniai nepraeidavo aukštų Ryšio sienų) tuomet Karaliui Arminui skambtelėjo varpeliai ir pasirodė, kad tai buvo Snieguolė, kuri norėjo pašėlti kol Kalėdų senis išvykęs chaltūrinti. Karaliai su miestiečiais nedvejodami metė smuklę ir išlėkė pas snieguolę ir drauges. Kadangi buvo daug vaišių ir vandenėlio ir arbatėles, tai sušilę Karaliai pradėjo šokt pagal Kalėdines daineles ir demonstruoti savo visus metus tobulintus judesiukus bei kokie jie sušilę, kad nereikia net rūbų. Vėliau nebereikėjo ir muzikos..

2 diena
Rytas nuo arbatų ir vandenėlio buvo sunkus ir ankstyvas, nes snieguolė pasakė, kad Kalėdų senis turėtų greit grįžti po naktinės pamainos, todėl reikėtų skirstytis visiems.. Grįžę namo seneliai susipakavo dovanas ir linkėjimus, ir pasuko Klaipėdos miestiečių lankymo link. Pasirodė, kad vienas miestietis šventė gimtadienį ir nors vieno Karaliaus buvo pusgimtadienis, tačiau nusileido ir nusprendė aplankyti jubiliatą Pramogų Bankomato smuklėje Nesė Relax. Prieš tai Karaliai nusprendė pasistiprinti, tačiau prireikė net 5 smuklių kol buvo nors truputį pasisotinta ir atsigaivinta, kadangi pajūrio maistas perdaug lengvas vidurio krašto kebabų ir picučių išlepintiems pilvams.

Besistiprinant prie Karalių prisijungę ir minia iš Plungės bažnytkaimio, kurie užrodė aukštą metalo medį nuo kurio dvyliktosios šakos matosi visą Klaipėda.. Prieš įeinant į Nesės pasakiškos pramogos, Tomas nuo Plungės užkūrė dūmų, rūkomų per šlangą, laužą savo velnio mašinoje ant keturių ratų. Miestiečiai lindo iš įvairiausių kampų ir bandė tilpti toje mašinoje, bet sunkiai sekėsi..

Pasibaigus dūmams miestiečiai sušoko į Pramogų Bankomatą ir ten ragavo vandenėlį, demonstravo išmoktus šokius, pozavimus snieguolėms, jubiliato sveikinimus, kuris, kaip vėliau pasirodė, mėgsta padirbti picų kepėju, nes turi gabumų! Nesėje Karaliai pamatė tiek dailiosios snieguolės pamainų, kad per savo amžiną gyvenimą tiek nematę vienoje vietoje.. Pragydus gaidžiams nelaužydami tradicijų užsuko į pakelės smuklę pasiimti užkandos ir patraukė link namų snieguotais Kalėdų keliais..

3 diena
Per pietus prabudus pirmajam Karaliui visi buvo pakelti ant kojų ir išvyko į Girionių apygardos miškus pasveikinti Superman‘o su 369-tuoju jubiliejum. Išlenkę taurelę ir išklausę Vyckos nuo Kauno deklamuojamų eilėraščių Karaliai išvyko pusryčių į Baublio smuklę. Po jos karaliai nusprendė, kad reikia ir jiems truputį poilsio po tautiečių lankymo ir nuėjo į Kalėdinę Despero pasaką apie mažą peliuką ir dar dailesnę princesę. Pasaka nelabai patiko todėl nuvarė atsigaivinti, o kadangi po tokio šalto alaus norėjosi sušilt, tai du ištvermingiausi Karaliai pasiėmę miestiečius užsuko į smuklę Latino, kur buvo labai linksma, kaip ir ankščiau rašytose pasakose. Besišokant teko sužinoti, kad gerbiamoje Šilainių apygardoje atsiradus smuklė skirta vyrams, kurie myli vyrus. Tas labai šokiravo Tris Karalius, kad suterštas šios apygardos vardas..

Ištvermingiausias Karalius M po judesio Latino taip prikaupė energijos, kad netgi po artimųjų skraidinimo į Vilniaus miestelį, nesugebėjo ir kitą dieną užmigti ir ištverti 33 bemiegęs valandas.

Taip Trys Karaliai aplankė ir pasveikino tautiečius!
Ant dienų Trys Karaliai ruošiasi su Naujais metais pasveikinti ir Vilniečius!

Pasakos metraštininkas Nerijus

3 thoughts on “Trys karaliai”

Comments are closed.