5 dienų avantiūra

Projekto vieta: Vilnius, Kaunas, Anykščiai, Lenkija
Projekto laikas: 2008 12 31 – 2009 01 04
Dalyvių skaičius: 1d-~11; 2d-2; 3d-~15; 4d-~17; 5d-4

1 diena
Naujųjų išvakarės. Po darbų nusiplukę ir susėdę į tris neįvardintas mašinas pajudėjome Vilniaus išgirtojo fejerverko link. Pirmoji pusiaukelinė stotelė buvo Kibin Drive, kuriame jau kai kurie asmenys sunkiai lipo iš mašinų, o kam dar sveikatos buvo tai sukirto po kibiną sėkmingai kelionei.

Vilniuje pažiūrėję garsujį visai įdomiai pastatytą “Spragtuką” ir kartu su visa minia patraukė fejerverkų link, tačiau teko strigti iš kart po tilto esančioje žmonių krūvoje ir iš ten stebėti nieko neišsiskiriančius fejerverkus, galbūt tik su Rotušės gražesniu apšvietimu..

Po “stebuklingojo” fejerverko kartu su minia patraukėme automobilių link ir pajudėjome Kauno link. 3 karaliai sustojo šalia Vievio esančiame restorano “Keturios sostinės” stovėjimo aikštelėje, iššovė šampaną, užkando skaniųjų teptųjų sumuštinių ir pajudėjo toliau namolio. Pakelyje pasitaikė avarija užtvėrusi kelio abi juostas, todėl dar laiku spėjome pravažiuoti gan greitai, nes po to spauda rašė, kad žmonės net po 4 valandas laukė pravažiavimo.. Kaune kai kurie asmenys nuvarė į vienus ar kitus pratesimus iki ryto, o kiti tiesiog gerai pailsėti šiais metais.

2 diena
Rytas. Ir išvakarių mintis apie slidinėjimą Anykščiuose. Mintis įgyvendinta nors teko ir valandą laukti kol išduos slides, dar valandą mokintis kaip nenukrist bestovint ant sniego, dar valandą vartymosi nuo kalno kaip tik įmanoma ir galiausiai senųjų metų sumuštinių pabaigimas bei “3 Kalėdinių eglučių” projektas.

3 diena
Kadangi ne visus draugus, kolegas ir sugerovus šiais metais matėme, todėl susirinko nemažas būrys norinčiųjų pasišokti 2008 metų klube “Latino”. Prieš tai žinoma šventinė vakarienė viename restorane, po to šventinis bokalas sparčiai populiarėjančioje “Baracudoje” ir galiausiai šokiai, limbo, salsa klube iki paryčių.

4 diena
Labai ankstyvas ir sunkus rytas po išvakarių šokių.. Tačiau teko keltis per prievartą ir ruoštis slidinėjimo kursų tolimesnei eigai. Kadangi naktį kilo didžiausią pugą per paskutinius dešimt metų tai pakeliui į Lenkijoje naujai įrengtą slidinėjimo trasą teko judėti labai lėtai. Prie dviejų iš anksto suderintų ekipažų prisijungė ir Zapatdlo slidinėjimo komanda. Vietoje buvome ~12h ir jau su vienu ekipažu stovėdami eilėje prie slidžių sužinojome, kad paėmėme paskutines suaugusiųjų slides. Todėl truputį vėliau atvykęs ekipažas laukė, kol kažkam atsibos slidinėt ir gražins slides..

O kiti gavę slides ir pozavo ir slidinėjo nuo “varlių” kalniuko. Labiau patyrę išbandė ir didįjį kalną, nuo kurio vėliau daug kartų vertėsi ir slidinėjimo pradininkai.. Pasistiprinimui labai tiko mamų daryti sumuštiniai, pirtos mėsos bandelės ir keksai, Aurimo ištrauktas “gardusis” alkoholinis gėrimas..

Tik grįžus į 44cm sniegu padengtą Kauną patekome į daug Čekiško alaus degustavimą, tačiau eigoje vienas iš 3K pranešė, kad tik grįžus iš Lenkijos sugedo mašina ir blaiviausiems teko važiuot gelbėti nes “neužveda”. Vėliau pratestas alaus ir kitų gėrimų degustavimas..

5 diena
Kadangi Karalius M neužvedė savo ratų tai pasidarėme kelionę į Vilnių M’o artimiesiems iš oro uosto paimti. Papusryčiavom kibinais jau minėtame draive. Apžiūrėjome gražiai apsnigtą Lietuvos sostinę ir parvežėme artimuosius į Kauną.

Tada prasidėjo linksmoji neužvedamosios mašinos tampymo po visą miestą dalis, kuri susidėjo iš sniego kasimų, nesėkmingų bandymų užkelti ant tralų, įvairių mašinų stumdymų iš kiemų ir baigėsi ramiu naujuoju rusų filmu “Gyvenama sala. I dalis” peržiūra, skaniaja “Bella Italia” šeimynine pica, šaltu alaus bokalu bei nemokamu desertu.

Gerų naujųjų metų ir susitiksime kitoje daugiadienių avantiūroje!

Metraštininkas Nerijus