Birštono pirtelė žiemą

Projekto vieta: Pirtis, Birštonas, Lietuva
Projekto laikas: 2009 01 30
Dalyvių skaičius: kaip visad -niolika

Pilnai perkrautas žalias ekipažas lėtai yrėsi per mašinų jūrą žemai apačioje palikdamas šalčio sukaustytus Kleboniškio krantus. Dryžuotasis kapitonas Mindė nusprendė pasimėgauti kiekviena kelionės minute ir nurodė vairininkei Vaidai plaukti vaizdinguoju kursu. Prietaisams ėmus skleisti paslaptingus signalus, prisišvartavom gelbėjimo operacijai draugiškoj Meškos pastogėj. Kol transportas taisė pats save, o pirtelėje palikti kapšeliai nerimavo dėl mūsų likimo įgula visai papigiai pasisotino ir apšilo 😉

Sentimentų banga užplūdo išvydus pirtelės žiburius laukuose. tyliai pravėrus duris pasitiko šilumos pliūpsnis, Mero gitaros brazdesys ir pasiilgusių kapšelių rankos. Jau nenaujokai esam, žinom ką daryt – turim savo vietas pirtelėj, už stalo, prie bokalo, pūslės, artimo draugo ar labai artimos Justės.

Su pirmuoju jubiliejum Kokai – būk didis kapšas! Nugalėtojo šampano purslai pašventino pirtelę ir kapšelius. Visus. Iki skausmo pažistamus veidus. Nerealias (sveikiname evaldą su sugrįžimu), už savo trečiojo veido pasislėpusį Kešą, nauja vienetine maikute pasipuošusį Koką, atgimęs Meras, muskle-shirt pasidabinusį Paulių, draugiškai nusiteikusį Dziudziuką su masažiškai nusiteikusia Dziudziuke, Traškį su patogiai pasijony kabaluojančiu kapšeliu, dažytoją Doncę &? hyper Cytę, kapšelio administracijos darbuotojus – pavaduotoją Eglutę ir ūkio dalies vedėją Marių, iš supermeno apsiausto išnirusį žurnalistą Aurimą ir ištvermingąjį neigiamai aplinkinių įtakai nepasiduodantį Zėringį. Viskas? brangieji, čia dar trūksta poros užpakalių! ruoškitės nuodėmių atpirkimo akcijai 🙂

Krizė? – tebūnie šis žodis paskutinis šiuose memuaruose. Kūrikas liuciferis kaunensis nepagailėjo malkų savo katilinei ir termometro rodyklei tris kart apsisukus apie savo ašį suvarė nuodėminguosius kapšelius atgailauti už savo niekšybes ant pirtelės grindino. Dar kartą pagalvokite kaip pernai nusidėjote kapšeliui ir prižadėkite tai pakartoti – liuciperis su malonumu išpers jus dar kartą, a jei priešinsies, he‘s gonna shoot ya biaatch.

Įvykio anoniminis informatorius Aurimas

3 thoughts on “Birštono pirtelė žiemą”

  1. Apie 240 laipsniu pirtele galeciau pasakyti, tik tiek, kad dar niekada guledamas ant zemes nesijauciau toks rimtas pirtininkas.

Comments are closed.