Baidarės Nemunu

Projekto vieta: Nemunas, Kaunas, Lietuva
Projekto laikas: 2008 liepos 22d., po darbų
Dalyviu skaicius: 10 + 2

Vasara vandenyje tesiasi! Po sunkių dienos darbų susirinkę prie Nemuno visi nuskubėjo rinktis kas gražesnę, o kas sausesnę baidarę. Žinoma, pasisekė ne visiems, dalis plaukikų nuo pat kelionės pradžios sėdėjo baloje. O tie, kurie dziaugėsi sausu užpakaliu, vėliau sušlapo ne be kolegų pagalbos, tad finiše sauso nebuvo nei vieno.

Nuo anksčiau išbandytų trasų (o šia vasarą jų buvo tikrai nemažai) ši skyrėsi tuo, kad visi plaukėme į šonus, visur, tik ne tiesiai (net ir Audrius, visą laiką galvodamas apie Simą vis tiek suko į kairę).

Buvo smagu apžiūrėti labai gražų Nemuną ir dar gražesnį Kauną – kai kurie dalyviai net nusižiūrėjo, kur būtų galima namuką statyti.

Vakaro atradimas – Vaidos sumuštiniai, kurios sąžiningai paskirstė Evaldas – dviems valtims vienas agurkas! Ir pagarba Evaldo kambariokui už pilną bagažinę energetinio gėrimo, kuris toks naujas, kad niekas pavadinimo neprisimena.

Visų dalyvių vienbalsiai nuspręsta, kad geresnės darbo dienos pabaigos nei pluduriavimas vandenyje tiesiog neįmanoma!

6 thoughts on “Baidarės Nemunu”

  1. man tai visai patiko Kaunas nuo Nemuno.. gal ir didelis kaimukas, bet bent jau man tai graziausias, mieliausias ir didziausias miestas, nes as cia gimiau 🙂 😛

Comments are closed.